Jūnijs
Lai top gaisma

Vācu mūziķu "Duo Fehse-Wilfert" ieskandinās jaunās Tukuma baznīcas ērģeles

iesūtīts: 2017.04.24 10:49
Otrdien, 2. maijā, plkst.19:00 baznīcā notiks ērģeļu ieskandināšanas koncerts kopā ar vācu mūziķu Tonija Fēses un Jonasa Vilferta "Duo Fehse-Wilfert" (ērģeles, trompete). Ieeja koncertā par ziedojumiem torņa renovācijas darbiem, lai atjaunotu pulksteņa darbību un torņa apgaismojumu.
« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Tā saka Kungs: "Es atceros tavu jaunības uzticību, tavu līgavas mīlestību, kā tu gāji Man pakaļ pa tuksnesi – pa zemi, kur nesēj." Jer 2:2

Mēs esam Kristus līdzdalībnieki, mums vajag vien sākotnējo pamatu cieši paturēt līdz pat piepildījumam. Ebr 3:14

Māc 7:1–14
Gal 4:12–20
Mt 15:21–28

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »