Jūnijs
BET MOZUS TAUTAI TEICA: "NEBAIDIETIES, PALIECIET UN SKATIET KUNGA GLĀBŠANU."
2Moz 14:13
Lai top gaisma

Apkopotās politisko partiju atbildes draudzes jautājumiem

Šā gada aprīļa mēneša Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes padomes sēdē notika diskusija par 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām, pēc kuras tika apkopoti vairāki jautājumi politiskajām partijām, kuras gatavojas piedalīties vēlēšanās Tukuma novadā. Apkopotie jautājumi aptver draudzes intereses, kam ir tieša vai netieša ietekme uz vidi, sabiedrību un vērtībām novadā, mijiedarbībā ar draudzes rīcībā esošajiem īpašumiem, savulaik ar novada pašvaldību slēgtajiem līgumiem vai draudzes sociālo lomu pilsētā.
26. maijs 2017

Bērni + vecāki + skolotāji = Svētdienas skola!

Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes Svētdienas skola nav tikai skola. Tā ir labākā vieta, lai atrastu jaunus draugus, iemācītos dziesmas, lasītu Dieva Vārdu, svinētu svētkus un pats galvenais – iepazītu mūsu Labāko Draugu Jēzu!
23. septembris 2015

Aicinājums piedalīties Lūgšanu brokastīs

Esat laipni aicināti uz Tukuma novada II Lūgšanu brokastīm! Jau otro gadu Jaunmoku pilī notiks novada lūgšanu brokastis. Šī gada moto: „Savu mieru Es jums dodu”. Aizlūgsim par auglīgu mieru sevī, savā novadā, valstī un pasaulē, kā arī centīsimies tuvāk iepazīt, saprast un pieņemt viens otru.
30. jūnijs 2015

Notiks restaurācijas projekta informatīvais noslēguma un prezentācijas pasākums

Šodien, 30. jūnijā plkst. 14:00 Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas Draudzes namā notiks informatīvais noslēguma un restaurācijas projekta prezentācijas pasākums ERAF 3.4.3.3. aktivitātē „Atbalsts kultūras pieminekļu privātīpašniekiem kultūras pieminekļu saglabāšanā un to sociālekonomiskā potenciāla efektīvā izmantošanā” atbalstītā projekta „Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas saglabāšana un sociālekonomiskā potenciāla efektivitātes uzlabošana – vēsturisko koka logu un durvju restaurācija” nr. 3DP/3.4.3.3.0/14/APIA/CFLA/023 ietvaros.
30. jūnijs 2015

Noslēdzas Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas logu un durvju restaurācija un labiekārtošana

Projekts ERAF 3.4.3.3. aktivitātē „Atbalsts kultūras pieminekļu privātīpašniekiem kultūras pieminekļu saglabāšanā un to sociālekonomiskā potenciāla efektīvā izmantošanā” atbalstītā projekta „Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas saglabāšana un sociālekonomiskā potenciāla efektivitātes uzlabošana – vēsturisko koka logu un durvju restaurācija” nr. 3DP/3.4.3.3.0/14/APIA/CFLA/023 tuvojas noslēgumam. Projekta pasūtītājs Tukuma evaņģēliski luteriskā draudze līgumu par darbu izpildi aizvadītajā gadā pēc cenu aptaujas slēdza ar SIA „KI KOKS”.
29. maijs 2015

SIA „KI KOKS” restaurēs Tukuma pilsētas vecākās celtnes logus un durvis

Notikusi tirgus izpēte un noslēgti līgumi ar sadarbības partneriem projektā „Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas saglabāšana un sociālekonomiskā potenciāla efektivitātes uzlabošana – vēsturisko koka logu un durvju restaurācija”.
30. oktobris 2014

Ar ERAF finansējumu restaurēs Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas logus un durvis

Uzsākta projekta realizācija „Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas saglabāšana un sociālekonomiskā potenciāla efektivitātes uzlabošana – vēsturisko koka logu un durvju restaurācija”.
16. oktobris 2014

Aicinājums pirmsvēlēšanu vakarā zvanīt dievnamu zvanus

Piektdien, 3. oktobrī plkst. 18:00, vakarā pirms 12. Saeimas vēlēšanām, luterāņu un katoļu bīskapi aicina desmit minūtes zvanīt Latvijas dievnamu zvanus, lai mudinātu kristiešus un Latvijas tautu nepalikt vienaldzīgiem un neatstāt savu nākotni svešu varu ziņā.
2. oktobris 2014

Tukuma zvanu pacels baznīcas tornī

Jauno Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas zvanu, kas tika iesvētīts Latvijas Republikas 95. gadadienā 18. novembrī, pacels un uzstādīs zvana tornī 29. novembrī, lai pirmo reizi ar to iezvanītu Baznīcas gadu 1. Adventā. Darbus izpildīs Rīgas uzņēmums SIA „Ceļš”. Līdz uzstādīšanai zvans atradīsies dievnamā pie altāra.
21. novembris 2013

Tukuma jauno balsi - dievnama zvanu - iezvanīs Rasma Valdmane

18. novembrī, Latvijas Republikas 95. gadadienā, Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks jaunā zvana iezvanīšana. Ar izdekorētām virtenēm un ziediem jaunais zvans iezvanīšanas dienā būs novietots dievnamā pie altāra. Jauno zvanu simboliski iezvanīs Raiņa ģimnāzijas kora diriģente un Tukuma pilsētas goda pilsone Rasma Valdmane. Pirms zvana iezvanīšanas tiks nolasīts dzejnieces Māras Zālītes speciāli šim notikumam sarakstīts novēlējums un dzejas rindas.
15. novembris 2013
123456

Mazais svētbrīdis

Nenogalini!
2Moz 20:13

Mans bauslis ir: mīliet cits citu, tāpat kā es jūs esmu mīlējis.
Jņ 15:12

Māc 11:9–12:14
Gal 5:25–6:10
Mt 16:21–28

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »