Jūnijs
BET MOZUS TAUTAI TEICA: "NEBAIDIETIES, PALIECIET UN SKATIET KUNGA GLĀBŠANU."
2Moz 14:13
Lai top gaisma

Izsludināta reģistrēšanās draudzes dienām Mazirbē

iesūtīts: 2023.08.04 11:31
„Slavē, radi un priecājies!” 
– draudzes dienas Mazirbē 2023. gada 8.-10. septembris Jau nākammēnes tiekamies draudzes dienās Mazirbē! Šī gada draudzes dienām izvēlēts nosaukums, kas dalībniekiem atvērs jaunas pieredzes, pabaros garīgi un sniegs jaunus impulsus – „Slavē, radi un priecājies!”

Kā mēs piedalāmies Dieva radītajā pasaulē? Vai mūsu atbilde ir slavēšana, jaunradīšana un prieks? Pasaulē, kurā vērojam daudz destruktīvā un aizvien nomanām lielāku tehnoloģiju ietekmi, šīs tēmas iegūst jaunu aktualitāti. Tēmas triloģija – „slavē, radi un priecājies” – rod atsauces Bībeles Psalmos, Jēzus mācībā un Pāvila tekstos un rosina atsaukties šiem aicinājumiem mūsu dzīvēs.
Kā lektori uz draudzes dienām ir aicināti dažādi jomu lektori un viesi. Viņu vidū Rīgas Lutera draudzes mācītājs Dr. Linards Rozentāls, mākslas terapeite Inga Bitēna, Talsu draudzes locekles Elīna Lāce un Egita Ķīviča u.c. Programmas precizējumi sekos.
Uz tikšanos lekcijās, diskusijās, kopīgās nodarbībās, nelielā ekskursijā pa tuvāko apkārtni, radošajās darbnīcās un Tezē lūgšanu svētbrīžos! Īpaši aicinām nometnē piedalīties gan agrāk, gan nesen kristītos un iesvētītos draudzes locekļus, kā arī viņu ģimenes locekļus vai draugus, un visi kopā piedzīvosim šīs jaukās draudzes dienas Slīteres rezervāta Mazirbes mācītājmuižā!
Atsevišķas nodarbības un brīvā laika pavadīšanas iespējas būs nodrošinātas bērniem. Pieteikšanās un reģistrēšanās draudzes mājaslapā: tukumabaznica.lv vai draudzes kancelejā līdz 6. septembrim Tukumā, Brīvības lauk.1, mob. 20221951, tukumabaznica@gmail.com. Dalības maksa jāieskaita draudzes kontā. Dalības maksa pieaugušajiem un bērniem 50 EUR, kas iekļauj nakšņošanu ērtās istabiņās (WC, duša) un ēdināšanu trīs reizes dienā. Ikvienam ir iespējams papildus ziedot draudzes dienu nodrošināšanai, jo nakšņošana un lektoru izmaksas dalības maksā nav iekļautas un tās sedz draudze.

Draudzes dienu programma šeit (aktualizēta 03.09.2023)

Iemaksa draudzes dienām Mazirbē:

LATVIJAS EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀS BAZNĪCAS TUKUMA DRAUDZE


Brīvības laukums 1, Tukums, Tukuma novads, LV 3101

Reģ. Nr. LV 90000298831

SEB Unibanka, kods UNLALV2X

Konts: LV54UNLA0032000701801

NB! Anketa obligāti ir jāaizpilda par katru dalībnieku atsevišķi!

Reģistrācijas anketa >> ŠEIT

« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Nenogalini!
2Moz 20:13

Mans bauslis ir: mīliet cits citu, tāpat kā es jūs esmu mīlējis.
Jņ 15:12

Māc 11:9–12:14
Gal 5:25–6:10
Mt 16:21–28

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »