Jūnijs
Lai top gaisma

17. martā dievkalpojumā spēlēs Ieva Birzkopa

iesūtīts: 2013.03.13 18:47
Svētdien, 17. martā dievkalpojumā spēlēs Ieva Birzkopa (oboja, blokflauta). Ieva Birzkopa beigusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, pūšaminstrumentu nodaļu, specialitāte - obojiste, obojas spēles pedagoģe. Ievas īpašo interešu grupā ir senā mūzika, ar to viņa nodarbojas savā senās mūzikas grupā "Shakespeare`s Consort", kur spēlē blokflautu un baroka oboju, reizēm arī spēlējot baroka orķestrī "Collegium musicum Riga". Dievkalpojumā ērģeles spēlēs Inga Auziņa, liturģija un sprediķis - mācītājs Mārcis Zeiferts.
« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Nevērs man prātu uz ļaunām runām, uz negantiem darbiem kopā ar nekrietnajiem! Ps 141:4

Jūs reiz bijāt tumsa, bet tagad esat gaisma Kungā; dzīvojiet kā gaismas bērni! Ef 5:8

4Moz 3:1–13
Gal 6:11–18
Mt 17:1–1

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »