Aprīlis
Lai top gaisma

Svētdien svinīgi atklās baznīcas iekšpagalmu

iesūtīts: 2009.09.02 15:07
Ienākot baznīcas iekšpagalmā, jau šobrīd var novērot patīkamās pārmaiņas. Katram ienācējam paveras skats uz mājīgo iekšpagalmu un tajā ierīkoto bruģa segumu.

Baznīcas iekšpagalma labiekārtošanas darbi šonedēļ noslēdzas. Patīkami ir tas, ka draudzes locekļi to ir veikuši pašu spēkiem. Darbi tika uzsākti jūlija otrajā pusē. Ziedojumos viena mēneša laikā iegūti turpat 1000 Ls, kas nu ieguldīti materiālu iegādei.

Baznīcas iekšpagalmu draudze varēs izmantot visdažādākajām aktivitātēm – svētdienas skolas nodarbībām, draudzes svētkiem un pēcpusdienām, kā arī siltajos vakaros uz baznīcas sienas būs iespēja organizēt filmu vakarus. Bez tam liels prieks par vēl vienu sakārtotu pagalmu pilsētā. Lai mums izdodas baznīcas iekšpagalmu piepildīt ar dzīvību un prieku ne tikai svētkos, bet arī ikdienā!

Aicinām svētdien, 6. septembrī pēc dievkalpojuma piedalīties baznīcas iekšpagalma svinīgajā atklāšanā. Īpaši gaidām draudzes locekļus un brīvprātīgos darba darītājus!

Mārcis Zeiferts

« atpakaļ

Dienas lozungs

Dievs, Tu mani mācīji kopš jaunām dienām – līdz šodienai paužu Tavus brīnuma darbus.
(Ps 71:17)

Simeons ņēma Jēzu savās rokās un, slavēdams Dievu, sacīja: “Tagad atlaid, Kungs, savu kalpu mierā, kā Tu esi sacījis, jo manas acis ir redzējušas Tavu pestīšanu.”
(Lk 2:28–30)


2Moz 7:25–8:19; 2Kor 3:7–18; Mk 10:17–31

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Aptauja

Vai piedalīsies draudzes dienās Mazirbē 13.-15.09.?
Ir interese
Atbildēt     Rezultāti 

Kalendārs

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »