Aprīlis
Lai top gaisma

Iesvētīs atjaunoto draudzes telpu

iesūtīts: 2010.01.28 23:50
Piektdien, 29. janvārī plkst. 18:00 notiks Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes atjaunotās Draudzes nama telpas iesvēte. Svētbrīdī un sadraudzības brīdī savu klātbūtni ir apsolījis Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers un pārstāvji no māsu draudzes Enskedē.

Draudzes nama telpa ir atjaunota gan ar pašu draudzes locekļu ziedojumiem, gan ar māsu draudzes dāsnu atbalstu. Izšķiroša nozīme bija brīvprātīgo darbam, bez kuru ieguldījuma nebūtu iespējams veikt iecerētos remontdarbus.

Atjaunotā draudzes nama telpa kalpos gan kā apmeklētāju pieņemšanas vieta, gan to varēs izmantot dažādiem pasākumiem, draudzes nozarēm un filmu vakariem. Liela nozīme ir tam, ka ar šo projektu ir izdevies iegūt papildus nodarbību telpu Svētdienas skolai. Ienācējiem būs iespējams iedzert tēju vai kafiju par ziedojumiem, pakavēties sarunās vai palasīt kristīgus izdevumus. Šeit ceļotājiem būs iespēja iegūt informāciju par baznīcu, savienojot to ar dievnama un baznīcas torņa apmeklējumu.
 
Atjaunotajā telpā meklēti mūsdienīgi risinājumi, saglabājot vairāk nekā simts gadus vecās ēkas laikmetu elpu, kas cara laikā kalpojusi kā ugunsdzēsēju inventāra novietne. Par savdabīgu telpas elementu kļuva viena no telpas sienām, kas nolīmēta ar pagājušā gadsimta divdesmito un trīsdesmito gadu baznīcas laikraksta „Svētdienas Rīts” kolāžām.

« atpakaļ

Dienas lozungs

Dievs, Tu mani mācīji kopš jaunām dienām – līdz šodienai paužu Tavus brīnuma darbus.
(Ps 71:17)

Simeons ņēma Jēzu savās rokās un, slavēdams Dievu, sacīja: “Tagad atlaid, Kungs, savu kalpu mierā, kā Tu esi sacījis, jo manas acis ir redzējušas Tavu pestīšanu.”
(Lk 2:28–30)


2Moz 7:25–8:19; 2Kor 3:7–18; Mk 10:17–31

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Aptauja

Vai piedalīsies draudzes dienās Mazirbē 13.-15.09.?
Ir interese
Atbildēt     Rezultāti 

Kalendārs

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »